Акції

  •  
  • Укладання тротуарної плитки за цінами 2017 року!
  •  
  •  
  • Обрізка фруктових дерев зі знижкою 10%
  •  
  • +38050-912-68-41
  • +38097-016-56-46

Головна :: Оформлення ялинок :: Новорічне оформлення фасаду будинку
Новорічне оформлення фасаду будинку

Щороку в зимовий період перед настанням новорічних і різдвяних свят наша компанія займається святковим новорічним оформленням в Чернівцях і Чернівецькій області

Традиційно на Новий рік ми звикли прикрашати ялинку та кімнати. Але останнім часом стало актуальним прикрашати будинок не тільки всередині, але і з зовні.
Сьогодні все більше жителів заміських будинків замовляють оригінальне освітлення приватних будов і ділянок. Великою популярністю користується святкове підсвічування фасадів, особливо яскраве і барвисте оформлення світловими гірляндами. Якщо продумати всі ключові моменти дизайну і запастися робочими матеріалами, то на свята Ваша ділянка буде радувати око казковою картинкою, а це завжди сприяє створенню позитивного настрою. Для створення цього, необхідно подбати про декорації, їхній монтаж та й загалом про втілення майбутнього задуму.
 

Для цього наша компанія пропонує наступні послуги новорічного дизайну:
-          новорічний дизайн офісу, кафе, магазину, будинку;
-          новорічне оформлення залу,
-          декорування новорічної ялинки;
-          новорічна ілюмінація двору, дерев, кущів;
-          новорічне оформлення фасаду будинку, ресторану, магазинів;
-          об’ємні новорічні композиції.

Святкова новорічна ілюмінація здатна прикрасити навіть найпростішу обстановку, сіру непривабливу стіну, непримітний кут, або й зовсім, створити акцент на чомусь. Крім того, насиченість яскравих вогнів, що переливаються, робить святкове освітлення додатковим джерелом світла і красивим обрамленням стінфасадів і приміщень. Варто звернути увагу на вхід, двері, хвіртку… адже оформлення входу гірляндами - це особлива прикраса вашого будинку  або офісу: двері - перше, що бачать ваші гості, відвідувачі, клієнти.

Реалізуйте мрію дитинства, створіть радісний настрій, відчуття справжнього свята.  Перетворіть своє житло у чарівну казку на радість дітям і на заздрість сусідам, а ми допоможемо Вам в цьому.
Отож, не зволікайте!