Акції

 •  
 • Укладання тротуарної плитки за цінами 2017 року!
 •  
 •  
 • Обрізка фруктових дерев зі знижкою 10%
 •  
 • +38050-912-68-41
 • +38097-016-56-46

Головна :: Оформлення ялинок :: Новорічна ілюмінація
Новорічна ілюмінація
Ніщо так не радує нас на Новий рік, як справжня новорічна ілюмінація, за допомогою якої можна перетворити будь-який будинок, фасад або двір у Чернівцях у новорічну казку, яка буде радувати Вас і Ваших близьких.
У період передноворічних свят власники особняків мріють, аби їхні будинки були найгарнішими.

Тому кожен із сусідів, наввипередки намагається найкраще прикрасити свою садибу. І це не дивно. Адже передноворічна ейфорія відчувається ще задовго до початку Нового року. На прилавках торгівельних центрів та супермаркетів з’являється різноманітна святкова ілюмінація, новорічні прикраси, подарунки тощо. Обрати є з чого, головне, аби воно було ексклюзивним, безпечним і "не било" по кишені.
На вартість впливають різні моменти: тип вибраної ілюмінації, її кількість, об’єм робіт і складність монтажу. Вартість збільшується, якщо вам роблять, скажімо, світлове панно або фігуру, що світиться, під замовлення, по індивідуальному ескізу.
Очевидно, що найголовнішою окрасою фасадної святкової ілюмінації є гірлянди. Вони бувають різних конфігурацій, проте найбільшу популярність мають чотири види:
 • звичайна гірлянда;
 • світловий дощ (світлова завіса);
 • світлова сітка;
 • стрічка дюралайт.
Звичайна гірлянда

Звичайна гірлянда – один із найпрактичніших різновидів світлової ілюмінації. Як джерело світла у них використовують звичайні лампи розжарювання і світлодіоди. Перші - недорогі, але не дуже економічні, окрім цього термін роботи у них невеликий. Щодо переваг можна відзначити м'яке світло різнокольорових лампочок, тоді як світлодіоди в більшості мають "холоднуватий" відтінок. Проте, з іншого боку, кольори у них чисті та яскраві (світлодіод випромінює лише один колір, який створюється певною частотою), а термін роботи у чотири рази довший, ніж у звичайних ламп розжарювання). Вони компактні, маленькі, не нагріваються (а значить, ними можна прикрашати фігури зі снігу, льоду, рослини), і споживають мало енергії. Використовуючи такі гірлянди, можна красиво оформити віконні і дверні рами. А за допомогою спеціальних світлодіодних дощів і сіток – прикрасити стіни та дах будівлі.
Торік у Чернівцях та й не тільки велику популярність мали світлодіодні олені. Цього ж року можна придбати сніговика, виготовленого зі скляних кульок та світлодіодних гірлянд. Увечері на подвір’ї садиби здаватиметься, ніби там стоїть справжній сніговик, освітлений сотнями гірлянд.

Світлова завіса.
Світлова завіса (світловий дощ) - яскравий і оригінальний елемент зовнішнього декору. Світловий дощ прикрасить стіни будинку, вікна, дверні отвори, оригінально виглядатиме на деревах.

Світлова сітка.

Традиційна гірлянда-сітка, зроблена на основі світлодіодів. Для використання всередині приміщень і ззовні вигідно відрізняється підвищеною яскравістю, надійністю і довговічністю. Гірлянда може використовуватись як на фасаді, так і на віконних рамах, арках тощо.

Дюралайт.
Світловий шнур (дюралайт) - це гнучкий шнур із литого пластику (ПВХ), всередину якого запресовані мініатюрні електричні лампочки або світлодіоди. Як правило, до комплекту входить контролер, що дає змогу створювати різноманітні світлові ефекти. Він безпечний і зручний у використанні.
Його перевагою є й те, що, придбавши рулон такого шнура, можна нарізати кілька частин будь-якої довжини. Один кінець такої частини ізолювати спеціальним ковпачком, а на іншій – зачепити насадку з мережевим шнуром.
Дюралайт широко використовують дизайнери для прикрашання і освітлення будь-яких приміщень і фасадів будинків. Такою ілюмінацією можна декорувати ґанок, дах, сходи, вікна, окреслювати доріжки у дворі, прикрашати дерева та кущі. Для оформлення стін найкраще підійде світлове панно з дюралайта.

Дрібниці, не зовсім маленькі...
Створити новорічний декор можна і за допомогою інших предметів. Для прикрашання зовнішньої частини будівлі використовують своєрідні штучні дерева і чагарники. Вони можуть бути використані як окремий елемент, так і у вигляді додаткової прикраси для вікон, дверей, колон, даху тощо. Обов’язковим є використання віночка із ялинкових гілочок, декорованого новорічними прикрасами, який закріплюють на вхідних дверях. Оригінально виглядатимуть оформлені в такому стилі арки, ворота.
У поєднанні зі світловою ілюмінацією штучні новорічні дерева "впишуться" в оформлення території довкола будинку і додадуть казковості загальному пейзажу.
Окреме місце в оформленні фасадів будинків та прилеглих територій відведено фігуркам з дюралайта. Ці маленькі прикраси розміщують біля входу в будинок, сад або у парковій зоні. Зазвичай такі фігурки працюють у кількох режимах освітлення і мерехтіння. Сяючі олені, Дід Мороз і Снігуронька, сани створять справжню новорічну казку. Якщо ви не знаєте, як прикрасити будинок на Новий рік, то ми із задоволенням Вам у цьому допоможемо!