Акції

  •  
  • Укладання тротуарної плитки за цінами 2017 року!
  •  
  •  
  • Обрізка фруктових дерев зі знижкою 10%
  •  
  • +38050-912-68-41
  • +38097-016-56-46

Головна :: Оформлення ялинок :: Вибір новорічної ялинки
Вибір новорічної ялинки


Велику чи середню? А може вибрати маленьку?... Розмір новорічної ялинки.
Перед тим, як приступити до встановлення та оформлення новорічної ялинки, уважно огляньте приміщення і оцініть її розміри та висоту.
Спитайте себе, чого ви хочете досягти – прикрасити все приміщення чи оформити його окремий куточок. Зрозуміло, що для прикраси якоїсь окремоїзони досить встановити на стіл композицію з штучних хвойних гілок або, наприклад, невелику живу ялицю в горщику з натуральними прикрасами типушишок і плодів. Для оформлення великого приміщення бажано використати штучну ялинку розміром "під стелю", а саме приміщення додатковоприкрасити настінними новорічними панно, настільними композиціями і іншими декоративними елементами.

Жива новорічна ялинка.

Ви заздалегідь, за кілька днів до встановлення, вибрали натуральну ялинку. Тепер дуже важливо зберегти її свіжою. Зберігайте її в холодному, неопалюваному приміщенні у відрі із мокрим піском. Перш за все – освіжіть зріз стовбура дерева, та на 8-20 см (залежить від розміру ялинки), очистіть стовбур від кори гострим ножем. Занурте деревце в чистий пісок. Слідкуйте, щоб пісок не висихав і рівень води не знижувався, бо ялинка дуже багато «п’є». Коли будете встановлювати ялинку в кімнаті, скористайтеся спеціальною ялинковою підставкою з ємністю для води або піску, або залиште її в цьому ж відрі, де зберігали, добре зміцнивши в ньому ялинку. Прикрийте і прикрасьте відро, не забуваючи регулярно її поливати.

Штучна ялинка.

Вибір штучної ялинки – це прояв турботи про екологію наших лісів, тому що для вирощування однієї півтораметрової лісової красуні потрібно цілих вісім років. Хто ще, крім нас, збереже багатство нашої планети … А штучних пухнастих красунь, абсолютно схожих на справжні, в наш час продається така велика кількість, що може задовольнити будь-який, навіть самий суворий, запит – і за ціною, і за якістю.
Більше того – якщо вибрати добротну і якісну штучну ялинку, то вона прослужить як мінімум, 7-10 років. Підрахували вже, напевно, в яку суму щороку обходиться натуральна ялинка (причому, з кожним роком вони все більше дорожчають).

Утилізація ялинок.

Способів, як використовувати ялинку, що відслужила свій вік багато. Чернівці - місто сучасне, тут є підприємства, які займаються утилізацією новорічних дерев. Їх застосовують для палива у котельнях. Є спеціальні дробилки деревини, що дозволяють переробляти ялинки в компост або стружку для упаковки, шо у свою чергу використовують як добрива у ландшафтному дизайні.
Але утилізація ялинок в Чернівцях лише зароджується. Міські жителі вирішують проблему утилізації святкових дерев просто: викидають їх з балкона або встромляють в найближчий сугроб. Їх забирають зі звалищ і спалюють.
Величезний досвід утилізації ялинок є в західних країнах. У Німеччині зі старих ялинок навчилися отримувати вигоду, виготовляючи з них дерев'яні національні ножі для масла. Потім цей витвір німці за чималі гроші продають туристам. Також продавці з ялинкових базарів міста Росток (Німеччина) ось вже 20 років приносять нерозпродані ялинки в міський зоопарк, де годують ними слонів.
У Швеції новорічні дерева плюс деякі види святкової паперової упаковки піддають утилізації, після чого їх спалюють в невеликих міських котельнях. Завдяки подібній технології, більше 13% шведів отримують тепло і гарячу воду.
У Відні (Австрія) після новорічних свят у всіх районах міста щодня і цілодобово відкриті 414 майданчиків по прийому ялинок. Всі майданчики забезпечені вивісками, прийом ялинок здійснюється безкоштовно. Приймають всі хвойні дерева. Їх подрібнюють і перетворюють на паливні брикети.
У США є Асоціація новорічних ялинок Америки, створена в 1935 році. Там дерево повторно використовують для виготовлення дерев'яних виробів, паперу і навіть наповнювача для котячого туалету.
У Канаді ялинки в основному переробляються в компост, який потім використовується в міських парках.
Тому перед встановленням ялинки двічі зважте, яке новорічне дерево Вам придбати.