Акції

  •  
  • Укладання тротуарної плитки за цінами 2017 року!
  •  
  •  
  • Обрізка фруктових дерев зі знижкою 10%
  •  
  • +38050-912-68-41
  • +38097-016-56-46

Головна :: Оформлення ялинок
Новорічне оформлення фасаду будинку

Щороку в зимовий період перед настанням новорічних і різдвяних свят наша компанія займається святковим новорічним оформленням в Чернівцях і Чернівецькій області

Детальніше...
 
Новорічна ілюмінація
Ніщо так не радує нас на Новий рік, як справжня новорічна ілюмінація, за допомогою якої можна перетворити будь-який будинок, фасад або двір у Чернівцях у новорічну казку, яка буде радувати Вас і Ваших близьких.
Детальніше...
 
ПРИКРАШАННЯ НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК у м. ЧЕРНІВЦІ

 
Прикраси новорічної ялинки

Зима, за вікном темно, тихо падає сніг… наближається Новий Рік, пора прикрашати новорічну ялинку. Що може бути приємнішим в один з тихих грудневих вечорів, як ”нарядитиїї усією сім'єю? Щоб правильно прикрасити ялинку, зовсім не обов'язково мати величезну кількість шалено дорогих іграшок. Досить дотримуватися декількох основних правил, які допоможуть зробити по-справжньому чарівне святкове дерево навіть із звичайних недорогих прикрас. 

Детальніше...
 
Вибір новорічної ялинки


Велику чи середню? А може вибрати маленьку?... Розмір новорічної ялинки.
Перед тим, як приступити до встановлення та оформлення новорічної ялинки, уважно огляньте приміщення і оцініть її розміри та висоту.
Спитайте себе, чого ви хочете досягти – прикрасити все приміщення чи оформити його окремий куточок. Зрозуміло, що для прикраси якоїсь окремоїзони досить встановити на стіл композицію з штучних хвойних гілок або, наприклад, невелику живу ялицю в горщику з натуральними прикрасами типушишок і плодів. Для оформлення великого приміщення бажано використати штучну ялинку розміром "під стелю", а саме приміщення додатковоприкрасити настінними новорічними панно, настільними композиціями і іншими декоративними елементами.

Детальніше...
 
Особливості святкування Нового року

Наближаються довгоочікувані новорічні свята. І, мабуть для кожного з нас вони в першу чергу пов'язані з прикрашанням новорічної ялинки, тим самим нагадуючи нам смак дитинства.                                         
Новорічна ялинка - атрибут святкування Нового року і Різдва в християнських країнах. Новорічна ялинка є хвойним деревом (переважно ялина, ялиця або сосна), прикрашеним гірляндами, скляними і пластмасовими іграшками, свічками і солодощами. Встановлюється на час проведення свят Різдва і Нового Року у будинках або на вулиці.

Детальніше...