Акції

  •  
  • Укладання тротуарної плитки за цінами 2017 року!
  •  
  •  
  • Обрізка фруктових дерев зі знижкою 10%
  •  
  • +38050-912-68-41
  • +38097-016-56-46

Головна :: Продаж матеріалів :: Кора соснова
Кора соснова
Кора соснова – це натуральний матеріал для мульчування. Використовується для агротехнічних і ландшафтно – дизайнерських робіт на при будинкових ділянках, клумбах і садах. Використовується при оформленні парків, відкритих майданчиків та доріжок, до всіх видів плодово – ягідних рослин.
Ґрунт, покритий мульчею із соснової кори, довше зберігає вологу, зменшуючи можливість створення кірки на ґрунті. Завдяки цьому, Ви можете зменшити кількість поливів і відмовитися від прополювання, покращити структуру ґрунту.

В безсніжні зими, земля, що вкрита корою менше підмерзає та рятує від перегріву літом. В час дощу і поливу захищає ґрунт від розмивання і ущільнення.
Найбільш ефективне мульчування на легких піщаних та супіщаних ґрунтах, а також в районах з недостачею вологи, менш ефективна на ґрунтах з надлишком вологи. Мульча із соснової кори особливо корисна для рослин, потребуючи кислого ґрунту.
Мульчування корою скорочує час, потрачений на догляд за садом і покращує його вигляд.

Мульчування сосновою корою.
Цей агро прийом виконується один раз в сезон. Ділянка (територія), що відведена для мульчування (декорування), повинна бути позбавлена від рослинності, що може заважати оптимальному використанню кори (бур’ян, трава та ін.).
Щоб зберегти весною більше вологи в ґрунті, як тільки підсохне верхній шар, його рихлять на глибину 5 – 8 см й відразу мульчують шаром 5 – 8 см. Якщо земля ще сира, з мульчуванням краще не поспішати, так як це може призвести до ущільнення ґрунту. Найбільш благополучним для цього міроприємства являється кінець весни, коли земля добряче прогріється. Якщо поверхня суха, її потрібно полити (не сипте мульчу на сухий ґрунт, так як це затримує потрапляння дощової води до коріння рослини). Шар мульчі не повинен доходити до стовбура чи гілок рослин, щоб вони не засихали. Якщо мульча залишена на зиму або довше – це стимулює розмноження дощових черв’яків і корисної ґрунтової мікрофлори. В кінцевому результаті вони будуть переробляти органічну мульчу та перетворювати її в хороший перегній.