Акції

  •  
  • Укладання тротуарної плитки за цінами 2017 року!
  •  
  •  
  • Обрізка фруктових дерев зі знижкою 10%
  •  
  • +38050-912-68-41
  • +38097-016-56-46

Головна :: Статті :: Встановлення тротуарної плитки своїми руками.
Встановлення тротуарної плитки своїми руками.
Встановлення тротуарної плитки своїми руками. Весь процес від початку і до кінця.
Як не крути, а красивий і доглянутий двір – це обличчя господарів будинку. Особливо в Чернівцях, адже Чернівці – гонорове місто, а люди у Чернівцях – вибагливі у своєму виборі щодо встановлення тротуарної плитки та й загалом благоустрою. А ландшафтний дизайн задає моду з року в рік. Тому люди все частіше є прибічниками професійних та якісних послуг. Крім того, набагато комфортніше пересуватися по рівній доріжці, ніж місити багнюку у негоду. Як ви вже зрозуміли, темою цієї статті буде встановлення тротуарів і монтаж тротуарної плитки. У цій статті ми докладно розглянемо питання, як викласти тротуарну плитку своїми руками, позначимо особливості і виділимо нюанси монтажних робіт.

Укладання тротуарної плитки своїми руками: підготовка ґрунту і формування тротуарів.

Хочете виконати укладання тротуарної плитки так, щоб вона вірою і правдою служила вам довгі роки? Тоді доведеться досконально витримати всю технологію її монтажу. І почати варто з підготовчих робіт, які передбачають підготовку основи і формування майданчиків, і доріжок. Здійснюється це досить просто:
по-перше, робимо розмітку – вбиваємо кілочки і натягуємо нитки, що позначають контури зон, на яких буде проводитися укладка плитки.
по-друге, в межах укладання тротуарної плитки (бруківки) знімаємо верхній шар грунту на глибину 20-30см.
по-третє, потрібно ретельно утрамбуватиоснову. Для цих цілей знадобиться трамбовка – виготовити її можна з великого швелера, приваривши до нього шматок металевої труби.
по-четверте, на дно утрамбованих виїмок засипаємо щебінь дрібної фракції – ретельно вирівнюємо його і знову утрамбовуємо.
по-п’яте, поверх щебеню насипаємо пісок і знову утрамбовуємо його самим ретельним чином.


Трамбування землі перед укладанням тротуарної плитк
и.

Саме така підстава передбачає технологія укладання тротуарної плитки. У деяких випадках плитка може укладатися на бетонну основу – до таких способів монтажу вдаються на ділянках, рельєф яких має досить сильний схил. Крім того, правильно підготована бетонна основа дає можливість використовувати майданчик, викладений тротуарною плиткою в якості стоянки для будь-яких автомобілів. Самі розумієте, навантаження від них високе, і підготована стандартним способом основа просто не в змозі довго витримувати навантаження від автомобільного транспорту. У цьому випадку ми пропонуємо звернутися до наших фахівців в Чернівцях за порадою: яка потрібна основа під заїзд (під тротуарну плитку), який шар підсипки потрібен (щебінь, відсів), яку тротуарну плитку купити (товщина, фактура). До речі, Чернівці славляться вибором та виготовленням тротуарної плитки.
На завершальному етапі підготовчих робіт проводиться встановлення бордюрів – їх необхідно змонтувати як можна рівніше. Бордюр встановлюється за допомогою стандартного цементно-піщаного розчину, приготованого в пропорції 1:4 або навіть 1:5. Щоб ці вироби встановити рівно, необхідно використовувати натягнуту нитку.

Технологія укладання тротуарної плитки: послідовність робіт.

Як і стяжка підлоги або виготовлення бетонної основи, питання, як укладати тротуарну плитку, передбачає встановлення маяків, в якості яких знадобиться профільна труба з перетином 40 на 40мм. Відразу на весь обсяг робіт купувати її не варто (дороговато вийде). Вистачить всього пару таких труб. Вони встановлюються на підкладки, в якості яких можна використовувати ту ж тротуарну плитку.
Після того, як будуть встановлені маяки, потрібно приготувати суху суміш піску з цементом в пропорції 1:6. Ця суміш засипається між маяками, після чого вирівнюється. Трамбувати її не потрібно – це відбудеться автоматично у процесі укладання тротуарної плитки.


Щоб якісно вирівняти цементно-піщану суміш, необхідно виготовити спеціальний шаблон. Для цього відмінно підійде дерев’яна дошка, по краях, якої вирізаються прямокутники. Цими вирізами дошка встановлюється на бетонні бордюри (в Чернівцях, до речі їхній вибір є величезним), після чого при переміщенні шаблону пісок по них вирівнюється рівномірно. Після такої процедури маяки переміщуються на нове місце, а на рівній ділянці здійснюється укладка тротуарної плитки
Вирішення питання, як класти тротуарну плитку, теж не відзначається якимись труднощами. Для здійснення цього процесу вам знадобляться лише дві речі: важкий гумовий молоток і болгарка з діамантовим диском по каменю для різки тротуарної плитки.

Як класти тротуарну плитку.

Ще до початку укладання тротуарної плитки потрібно визначитися з малюнком – справа в тому, що в більшості випадків цей облицювальний матеріал для тротуару можна монтувати різними способами. Варіанти укладання тротуарної плитки відрізняються величезною різноманітністю – її можна класти по-діагоналі, по-прямій, чергувати камінці різних форм і кольорів. Загалом структуру викладання і візерунок майбутніх тротуарів необхідно досконало вивчити.
Покласти плитку (бруківку) своїми руками досить просто, якщо є малюнок, то починати потрібно з нього. Якщо візерунок відсутній і плитка встановлюється як є, то немає ніякої різниці, звідки ви почнете. Головне – розрахувати, щоб різки було як умога менше.


Варіанти укладання тротуарної плитки.

Тепер про саму технологію укладання тротуарної плитки – тут все просто. Укладаємо плитку на попередньо вирівняну цементно-піщану суміш і вбиваємо її важким гумовим молотком. Починати краще відразу з декількох плиток – потрібно розуміти, що зловити необхідну площину тротуару, маючи лише одну покладену плитку, не вийде. В цьому відношенні її монтаж краще проводити рядами – довгий ряд легше контролювати рівнем або довгою рівною рейкою.
У процесі укладання тротуарів і майданчиків практично завжди не обходиться без встановлення водовідних жолобів (водовідведення) – їх доведеться придбати разом із самою плиткою. Монтаж жолобів і водоприймачів здійснюється одночасно з укладанням тротуарної плитки. Тут необхідно стежити за тим, щоб жолоби лягали рівно, як під лінійку.
Ось таким чином здійснюється укладання тротуарної в Чернівцях (Чернівці). Все просто і водночас складно – на процес роботи може впливати безліч різноманітних факторів. Не можна зневажати особливостями місцевого рель’єфу, формою і структурою плитки, погодою під час укладання тротуарної плитки, товщину підсипки, Чернівці – місто мінливе… а в тім, якщо у Вас виникнуть якійсь запитання, Ви завжди можете звернутись до нас, зателефонувавши за номером в Чернівцях
+38050-912-68-41 або +38097-016-56-46