Акції

  •  
  • Укладання тротуарної плитки за цінами 2017 року!
  •  
  •  
  • Обрізка фруктових дерев зі знижкою 10%
  •  
  • +38050-912-68-41
  • +38097-016-56-46

Головна :: Статті
Обрізка дерев
Обрізка плодових дерев.

Кожен садівник в Чернівцях повинен знати, що обрізка плодових дерев - найнеобхідніший спосіб для формування крони, росту і плодоношення рослин в саду. У комплексі догляду за садовими деревами, обрізка плодових дерев має найважливіше значення поряд з іншими діями: внесення добрив, полив, аерація (повітря збагачується на кисень, необхідний для дихання коренів рослин), мульчування, обробка від шкідників і хвороб.
Тільки комплексний догляд, який ми здійснюємо в Чернівцях, а також багаторічна практика дозволяють досягнути основної мети обрізки - регулювання росту і плодоношення, що збереже здоров'я і довголіття дерева.
Обрізка важлива й необхідна і для молодих плодових дерев, що починають плодоношення; і для дорослих дерев, щорічно плодоносних; а також для старих дерев, з нещорічним плодоношенням.

Детальніше...
 
Освітлення у Чернівцях
З зародженням життя на Землі світло відігравало для людини не меншу роль, ніж їжа та повітря. Саме світло уособлювало все найкраще і чисте, а пітьма вселяла лише марновірний страх, виявляла собою втілення зла. Тому в людини виникає тяга продовжити день, відсунути настання імли в себе на ділянці або відкритій терасі. Найпершим джерелом світла стало багаття, потім йому на допомогу прийшов смолоскип, його пропасне полум'я пронизувало пітьму, по ночах обіймаючи стіни замків і монастирів.
Детальніше...
 

Предмети декорації для саду

Чудовим декоративним елементом оформлення саду є різноманітні ємкості (контейнери), в котрі висаджують рослини. Вони не тільки самі по собі являються прикрасою, а й підкреслюють красу різноманітних рослин, що в них ростуть.

Детальніше...
 
Підпірні стінки

Підпірна стінка, можна здогадатися по назві, являє собою кам'яну стіну, побудовану впритул до природного схилу або ґрунтового насипу. Спочатку підпірні стінки будувались з чисто практичних міркувань. По-перше, щоб попередити зсув ґрунту і каміння на схилах. По-друге, для створення на гірському рельєфі “каскадних” майданчиків, зручних для посадки сільськогосподарських культур і будівництва житла. Але виявилось, що підпірні стінки гарні і самі по собі, навіть, якщо не виконують ні одну з перелічених функцій. Особливо, якщо в щілинах між камінням висаджені декоративні рослини.

Детальніше...
 
Рокарій
Рокарій – варіант кам’яного саду, розташованого на ділянці з природнім схилом, рельєфом. В композицію можуть входити різноманітні елементи гірського дизайну (горби, кручі, плато, ущелини), при цьому рокарій повинен гармонійно вписуватись в ландшафт, як один елемент з навколишніми рослинами, водними (якщо вони є) і декоративними  елементами.
Детальніше...
 
Рулонний газон
Чернівці – це місто, котре може похвалитися великою кількістю заможних людей, що у свою чергу підштовхує до розвитку такого виду діяльності, як ландшафтний дизайн у нашому регіоні – в Чернівцях та у Чернівецькій області. Це позитивний показник, позаяк такі роботи як: укладка рулонного газону, благоустрій території, встановлення бруківки (тротуарної плитки), автоматичний полив, посадка декоративних рослин, все це дає можливість заробітку та розвитку фахівцям-ландшафтникам. 
Детальніше...
 
Спортивний майданчик. Міні-футбольне поле.
Спорт в сучасному суспільстві займає величезне значення. Можливо, не всі люди займаються спортом професійно або хоча б “для себе”, відвідуючи фітнес-центри, тренажерні зали або просто бігаючи вранці. Але можна з упевненістю говорити, що багато хто з нас захоплюються тими чи іншими видами спорту, люблять ходити дивитися різні змагання, відвідуючи спортарени або переглядаючи їх по телевізору.
Детальніше...
 
Стилі ландшафтного дизайну
Людина є частиною природи, саме тому, ледь заволодівши навіть самим маленьким шматочком землі, вона починає її освоювати. І не важливо, своїми руками відбувається освоєння території або руками досвідчених фахівців, головне, щоб ділянка була комфортною для відпочинку. Навіть банальний город чи невеличка грядка для багатьох міських жителів стає окрасою відпочинку.
Детальніше...
 
Терміни ландшафтного дизайну
Алея – пішохідна чи транспортна дорога, обсаджена з обох сторін на однаковій відстані деревами і кущами (або їх групами). Самий давній прийом озеленення.

Детальніше...
 
Укладка бруківки, тротуарної плитки

Чернівці — справжня “перлина” Буковинського краю. Місто з неймовірно-вишуканою архітектурою, старанно збереженою українською самобутністю і насиченим культурним життям. Затишні вулички старого міста щиро приймають гостей, розкриваючи красу різних епох та розповідаючи свою історію. 
До позаминулого століття чернівецькі дороги не мали покриття і каналізації. 

Детальніше...
 
Хвойні рослини в ландшафтному дизайні
Хвойні рослини в ландшафтному дизайні.
В Чернівцях та в Чернівецькій області декоративні хвойні рослини вирощує багато господарств. Це і не дивно, адже хвойні кущі і дерева, вирощені в Чернівцях є вже пристосованими до навколишнього середовища, що у свою чергу робить рослини загартовані до зовнішніх чинників. Наша компанія виконуючи ландшафтний дизайн та благоустрій в Чернівцях використовує посадковий матеріал з власного розсадника декоративних дерев і кущів. Рослини у вашому саду будуть виглядати привабливо дуже довгий період, тому що вони вирощені і пристосовані до наших кліматичних умов. І, навіть, якщо є необхідність у тому, щоб здійснити правильний догляд за садом у Чернівцях, або професійний догляд за рослинами, тоді наші фахівці зроблять все без жодних проблем. Адже ми знаємо про рослини все.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 4