Акції

  •  
  • Укладання тротуарної плитки за цінами 2017 року!
  •  
  •  
  • Обрізка фруктових дерев зі знижкою 10%
  •  
  • +38050-912-68-41
  • +38097-016-56-46

Головна :: Статті
Дерев’яні садові меблі.
Дерев’яні садові меблі. Перевага садових меблів з дерева.

Мабуть, самими традиційними садовими меблями є дерев'яні. Вони вдало вписуються в екстер'єр будь-якої ділянки, поєднується з усім різноманіттям використовуваних для ландшафтного дизайну матеріалів (каменем, цеглою і навіть склом), надзвичайно зручна, так як дарує тепло самої природи, і, що важливо для шанувальників всього екологічно чистого, абсолютно натуральна.

Детальніше...
 
Догляд за садом
Робота над ландшафтом на Вашій ділянці не закінчується посадкою декоративних чи плодових рослин, створенням газону, квітників та водойм. Для того щоб Ваш сад з часом, ставав все більш гарним і досконалим, треба забезпечити регулярний і правильний догляд. Особливо, якщо Ви живете у приватному будинку та у Вас є гарний ландшафтний дизайн у Чернівцях, тоді необхідні послуги садівника або догляд за присадибною ділянкою.
Детальніше...
 
Доріжки Чернівці
 Доріжки  – надзвичайно важливий елемент будь–якої садової ділянки – це і елемент дизайну, і елемент практичності. Вони поєднують між собою всі садові зони, при цьому влаштовуючи до них вільний та зручний прохід.
На ділянці з доріжками завжди буде чисто і акуратно, вони дуже швидко висихають після дощу, і весною саме з них перших сходить сніг, так як вони швидше нагріваються відносно інших поверхностей. Доріжки легко замітати й мити, по ним зручно ходити. В плані дизайну їх значення – визначаюче: від їхньої форми і матеріалу залежить наше візуальне сприйняття ділянки, вони відразу показують його стилістику.
Детальніше...
 
Дренаж в Чернівцях

На етапі планерування саду і благоустрою ділянки часто виникає питання про необхідність створення дренажної системи і відведення зайвої води. Спочатку визначають рівень ґрунтових вод і рельєф. 

Детальніше...
 
Етапи ландшафтного дизайну
Сьогодні, Чернівці є містом, в якому ландшафтний дизайн є невідємнною частиною будівництва. Ландшафт у Чернівцях є прикладом розвитку, який надає ресурс для введення інновацій та більш поглибленої реалізації власних ідей на вашій ділянці або прилеглій території.
Ландшафтний дизайн - це комплекс облаштування території, починаючи з дренажних систем і закінчуючи озелененням. Тут потрібно орієнтуватися в різних специфічних галузях для проектування ландшафту, таких як: садівництво і квітникарство, будівництво і архітектура, геодезія і дендрологія, а також філософія, психологія та інше.
Детальніше...
 
Живопліт
Як театр з вішалки, так присадибна ділянка починається з огорожі. У одних це металева сітка, у інших - дерев’яна або цегляна огорожа, але найпривабливішим є  живопліт. На ділянці його можна використовувати і для внутрішніх огорож, наприклад для зорової ізоляції господарських споруд, виділення куточка відпочинку. Він захистить від токсичних викидів автотранспорту і шуму, очистить повітря від пилу, допоможе створити на ділянці особливий мікроклімат, а ще "підкреслити" ландшафтний дизайн.    
Детальніше...
 
Зелений дах
Зелений дах.
Сучасне котеджне будівництво в Чернівцях, по максимуму використовує можливості натуральних матеріалів. Один з таких «живих» матеріалів - зелені насадження, висаджуються на земляних покрівлях. Одержуваний в результаті зелений дах відрізняється чудовим зовнішнім виглядом і володіє рядом переваг перед іншими покрівельними покриттями. Головні з них - оригінальність та екологічна безпека. Важливо й те, що термін служби дернової покрівлі при правильному її створенні перевищує терміни експлуатації штучних покриттів.
Детальніше...
 
Квітники
Квітники беззаперечно є одним із головних засобів декоративного оформлення саду. Вони повинні бути підпорядковані єдиному художньому задуму і пов’язані з характером планування ділянки, розташуванням груп дерев та чагарників. Вони створюють у будь – якому саду неповторну красу та душевний спокій.
Квіткове оформлення кожної ділянки повинно бути декоративним і справляти цілісне враження за весь вегетаційний період – з ранньої весни до пізньої осені. Це досягається такою організацією посадок багатолітників у квітниках і змішаних групах, при якій замість відцвілих рослин поруч зацвітають інші, причому переважаюче забарвлення в різних місцях ділянки змінюється упродовж року.
Детальніше...
 
Ландшафтний дизайн - процес його створення

Хто з власників заміських будинків або дач не хотів би створити у себе на ділянці затишний куточок для споглядання красот природи і відпочинку. Можливостей для цього зараз достатньо — можна задовольнити будь-які найвитонченіші бажання в Чернівцях, Івано-Франківську, Тернополі...

Детальніше...
 
Малі архітектурні форми. МАФ
Малі архітектурні форми (МАФ) відграють важливу роль в ландшафтному дизайні. Завдяки різноманітності видів архітектурних споруд і дрібномасштабних елементів декору будь-якій ділянці можна надати благородний і величний вигляд.
Детальніше...
 
Міксбордер
Міксордер являє собою складну композицію з гарно-квітучих і декоративно-листяних рослин, висаджених ярусами. В альпінаріях міксбордери розташовують вздовж доріжок, біля куточків відпочинку, поряд з газонами і терасами.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 4