Акції

  •  
  • Укладання тротуарної плитки за цінами 2017 року!
  •  
  •  
  • Обрізка фруктових дерев зі знижкою 10%
  •  
  • +38050-912-68-41
  • +38097-016-56-46

Головна :: Статті
Автоматичний полив Чернівці
Стоять спекотні літні дні. Вже тиждень ні краплі води, повітря струмує і тремтить, усюди запашний аромат хвої та листя. Газон потьмянів і має жовтизну, а швидко відцвілі квіти безсило попадали по поверхні землі. Щоб врятувати рослини власник саду наймає робітника, який з ранку до вечора пересувається з довгим шлангом по всій ділянці. На ділянках зі складним ландшафтним дизайном складно попередити витоптування газону, поломку невеликих дерев і кущів, пошкодження клумб. Доводиться періодично запрошувати фахівця з ландшафтної фірми, щоб привести сад до ладу. А, якщо напір води в шлангу занадто малий, то і полити ділянку стає практично неможливо.
Детальніше...
 
Альпінарій (альпійська гірка)

Створення альпійської гірки - справа досить трудомістка та клопітка.
Перед тим, як приступити безпосередньодо до створення альпінарію, необхідно провести ряд підготовчих робіт, ретельно роспланувати ділянку, скласти детальний план розміщення всіх декоративних елементів, підготувати ділянку і тільки після цього почати висаджування рослин. Ознайомитись та реалізувати все це допоможуть Вам наші садівники.

Детальніше...
 
Благоустрій та озеленення в Чернівцях
Ще учора на цьому місці була гола земля, а сьогодні вона вкрита смарагдовим газоном. Кущі, дерева та квіти створюють спокій та довершеність Вашого саду, а стрімке дзюркотіння води охайного струмочка зачаровує... Призначення людини - зберегти і примножити дари природи, органічно вписавши їх в сучасний високотехнологічний світ. 
Так що ж таке благоустрій і озеленення території, в чому ж вони полягають і як характеризуються?
Детальніше...
 
Вертикальне озеленення
Одним з елементів ландшафтного дизайну є вертикальне озеленення – це озеленення вертикальних поверхонь, тобто поверхонь будинків, альтанок, споруд, парканів, огорож в'юнкими рослинами, стриженими деревами і деякими іншими методами.
Детальніше...
 
Внутрішній дворик. Патіо

Одним з напрямів ландшафтного дизайну, а точніше ландшафтної архітектури є патіо. Ця ідея оформлення внутрішнього дворика з'явилася порівняно недавно і прийшла до нас із Середземномор'я, але у Чернівцях вона набуває все більшої популярності. 

Детальніше...
 
Встановлення тротуарної плитки своїми руками.
Встановлення тротуарної плитки своїми руками. Весь процес від початку і до кінця.
Як не крути, а красивий і доглянутий двір – це обличчя господарів будинку. Особливо в Чернівцях, адже Чернівці – гонорове місто, а люди у Чернівцях – вибагливі у своєму виборі щодо встановлення тротуарної плитки та й загалом благоустрою. А ландшафтний дизайн задає моду з року в рік. Тому люди все частіше є прибічниками професійних та якісних послуг. Крім того, набагато комфортніше пересуватися по рівній доріжці, ніж місити багнюку у негоду. Як ви вже зрозуміли, темою цієї статті буде встановлення тротуарів і монтаж тротуарної плитки. У цій статті ми докладно розглянемо питання, як викласти тротуарну плитку своїми руками, позначимо особливості і виділимо нюанси монтажних робіт.
Детальніше...
 
Газон в Чернівцях
Ділянка в саду, засіяна низько ростучими рослинами або злаковими називається газоном
Газон є найважливішим елементом будь – якого саду. Його соковитий зелений килим служить фоном для квіткових композицій, дерев, чагарників, сприяючи виділенню їх форми і забарвлення. Він також робить структуру саду більш легкою, візуально розсуває межі, створює відчуття простору, зв’язує всі елементи саду в одне ціле.
Детальніше...
 
Гідроізоляція фундаменту
Гідроізоляція фундаменту. Чернівці.
Фундамент є основною частиною будинку. У більшості випадків максимальний термін служби будівлі залежить від міцності фундаменту. Одним з факторів, що сприяють збільшенню експлуатаційного періоду будівництва, є гідроізоляція її фундаменту. Про неї ми і розповімо в нашій статті.
Гідроізоляція — це комплекс заходів по захисту споруди від дії вологи і води.
Детальніше...
 
Декоративний город
Останнім часом в Чернівцях все більше уваги приділяється створенню декоративного городу. Грамотно і ретельно виконані грядки, зможуть прикрасити ваш сад не гірше квітника і при цьому, ще й володітимуть корисними властивостями.
Детальніше...
 
Декоративні водойми у Чернівцях
Вода, що рухається, є центром ландшафтної композиції, оскільки більш динамічний і романтичний елемент декору важко собі уявити. Так от лихо, природні струмки і джерела на присадибних ділянках – велика рідкість. А тому перед дизайнерами нерідко ставлять завдання створити  штучний водний об'єкт, щоб він природно вписався в сформований ландшафт.  При проектуванні виходять з існуючого рельєфу. Навіть невеликий перепад місцевості по висоті виправдує появу струмка на ділянці. А якщо на ділянці явно виражений схил або невеликий горбичок, можна не боятися переборщити з водоспадами, терасами і струмками. Власникові ділянки повезло, якщо поблизу є природна водойма, і поява струмка ще більш доречна, та й побудувати його набагато легше.
 
Детальніше...
 
Дерев’яний паркан, дерев'яна огорожа. Чернівці.
Дерев’яний паркан / огорожа. Чернівці. 
Незважаючи на різноманітність сучасних будівельних матеріалів дерево – класика, яка пройшла перевірку часом. Сьогодні вважається престижним прикрашати свій будинок дерев'яними декоративними елементами, або ж взагалі замахнутися на грандіозний проект, побудувати красивий дерев'янийеко”- будинок. Любителі всього натурального, як правило, віддають перевагу дерев'яним вікнам і дверям, а справжні дерев’яні меблі тільки доповнять їхню ідентичність.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4